Dla firmy

Czy rachunki za prąd to jedyne wyjście?

Roczne opłaty za leasing są porównywalne do rocznych rachunków za energię elektryczną. Różnicą jest fakt, że raty leasingowe mają określoną liczbę i są stałe w okresie spłaty, natomiast rachunki za energię elektryczną będą zawsze kiedy tylko masz dostęp do sieci i zużywasz energię. Co ważne podkreślenia z roku na rachunki będą coraz wyższe. Instalacja zostaje więc spłacona w ciągu kilku lat, by następnie już przez kolejne lata produkować darmowy prąd ze słońca.

Jak się rozliczamy?

 

Produkowany przez elektrownię słoneczną prąd jest na bieżąco zużywany w Twojej firmie. Nadwyżki zobowiązany jest odkupywać Zakład Energetyczny (rozliczenie odbywa się w formie pieniężnej) lub odbierasz je w rocznych bilansach na zasadach prosumenckich (dla instalaacji o mocy do 50kWp; wymaga umowy kompleksowej).

Niezależność energetyczna

 

Inwestując w elektrownię słoneczną Twoje przedsiębiorstwo staje się samowystarczalne i niezależne, zarazem będąc niewrażliwym na podwyżki cen energii elektrycznej.

Coroczne podwyżki cen nie przemawiają do Ciebie wystarczająco?

Jej skala nie obrazuje ci efektu możliwych oszczędności?

Prosimy sprawdzić rachunki, które płaciłeś 10 lat temu oraz te opłacane w chwili obecnej. Zastanów się jak może to wyglądać za kolejnych 10 lat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bezobsługowość

 

Instalacja pracuje wiele lat, a jej działanie nie wymaga ingerencji w funkcjonowanie układu.

Monitorujemy pracę naszych inwestycji. Doskonale znamy specyfikę każdej z nich.

Zamów bezpłatny audyt i wycenę

ul. Wspólna 3, Rzeszów, Polska

 

790 727 121

biuro@solarpik.pl