Wycena instalacji fotowoltaicznej

Domy jednorodzinne, biura oraz przedsiębiorstwa rolnicze coraz częściej decydują się na montaż systemów energetycznych bazujących na pobieraniu energii słonecznej przez panele fotowoltaiczne.

Jej koszt uzależniony jest od wielu czynników, między innymi od możliwości technicznych budynku, jego rozmiarów oraz montowanych urządzeń. Dochodzą do tego jeszcze czynniki zewnętrzne, taki jak zachmurzenie lub cień rzucony przez wysoki obiekt, taki jak drzewo czy pobliskie budynki.

Koszt instalacji fotowoltaicznej – sprawdź cenę dla swojego budynku lub przedsiębiorstwa

 

Wiemy, że wycena instalacji fotowoltaicznej może być wyzwaniem, szczególnie, jeśli bierzemy pod uwagę wszystkie dostępne programy rządowe i pozarządowe, które mają na celu zapewnić dofinansowanie osobom decydującym się na montaż systemu PV. Na szczęście dla naszych Klientów i współpracowników udostępniamy formularz, po wypełnieniu którego nastąpi kontakt od naszego specjalisty.

 

W rozmowie prosimy o przekazanie rzetelnych i prawdziwych informacji, które pomogą nam oszacować jaką wysoką inwestycję będziesz musiał wykonać w celu zamontowania w wybranym przez siebie budynki systemu fotowoltaicznego. Należy pamiętać, iż jest to wycena początkowa (przybliżona), a koszt całej realizacji może zmienić się ze względu na dane parametry powierzonego nam zlecenia. Zapraszamy więc osoby, które zainteresowane są systemami PV w swoim biurze, domu czy przedsiębiorstwie rolniczym na kontakt z naszym pracownikiem oraz późniejszą współpracę.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania bezpłatnej wyceny

Formularz kontaktowy