Klimatyzacja

O nas

Od lat oferujemy naszym klientom najlepsze rozwiązania w zakresie klimatyzacji oraz wentylacji pomieszczeń. Wykonujemy montaż instalacji zarówno w biurach jak i prywatnych domach oraz mieszkaniach. Zapewniamy naszym klientom serwis aby urządzenie zawsze pracowało sprawnie i doskonale oczyszczało powietrze. Możliwość sterowania klimatyzatorem za pomocą aplikacji w telefonie oraz zestaw zamontowanych filtrów da Ci komfort który poczujesz.

Czy wszystkie klimatyzatory są podobne?

Przed wyborem klimatyzatora warto zapoznać się z tym co dany producent czy model oferują. Często klimatyzatory na pierwszy rzut oka wyglądają podobnie, jednak ważne jest to co kryją wewnątrz. Nie wszyscy oferują to samo, a to czego nie widać z zewnątrz jak trwałość lameli, materiał z jakiego wykonany jest wymiennik, powłoki antybakteryjne, filtry, sprężarka, parownik, przyłącze jednostki zewnętrznej, dostęp do poszczególnych elementów do późniejszego serwisu i wiele, wiele innych elementów będzie wpływać na jakość powietrza, energooszczędność i niezawodność urządzenia. Dlatego przed wyborem urządzenia warto zapoznać się z opinią specjalisty.

Montaż klimatyzatora

Sam montaż klimatyzatora zajmuje kilka godzin, jednak ważne jest aby ekipa monterska była wyposażona w fachowy sprzęt który pozwoli sprawdzić szczelność całej instalacji co pozwoli uniknąć wyciekowi czynnika chłodniczego w przyszłości aby utrzymać wysoką sprawność urządzenia na lata.

Jaki klimatyzator polecamy i dlaczego?

Po przetestowaniu i przeanalizowaniu wnętrza wielu modeli klimatyzatorów oraz zebraniu opinii klientów, najlepiej wypada klimatyzator ROTENSO RONI. Dlaczego akurat ten klimatyzator polecamy?

OCHRONA ANTYKOROZYJNA
POZŁACANE LAMELE

Pozłacane lamele klimatyzatora chronią jednostkę wewnętrzną oraz zewnętrzną zarówno przed rozwojem bakterii jak i korozją.

SMART DOM
STEROWANIE APLIKACJĄ

Za pomocą telefonu lub tabletu możesz sterować swoim klimatyzatorem nawet poza domem.

ULTRA WYDAJNA TECHNOLOGIA

Dzięki zastosowaniu technologii inverterowej nasze klimatyzatory skutecznie ogrzeją pomieszczenie nawet przy -20°C

ODDYCHAJ ZDROWYM POWIETRZEM
SKUTECZNY 13 POZIOMOWY SYSTEM FILTRACJI I OCZYSZCZANIA POWIETRZA

Dzięki neutralizacji z otoczenia większość szkodliwych bakterii, wirusów, roztoczy i grzybów, abyś mógł oddychać czystym i zdrowym powietrzem.

Filtry znajdujące się w klimatyzatorze

Filtr elektrostatyczny HD iAIR

jest pierwszą barierą dla zanieczyszczeń, można ten filtr samodzielnie umyć pod bieżącą wodą z dodatkiem detergentu i po osuszeniu ponownie umieścić w klimatyzatorze.

Filtr antybakteryjny HEPA iAIR

Jest to filtr wykonany ze szkła spiekanego. Filtruje on powietrze przez pory o wielkości zaledwie 0,3 μm przez co gwarantuje filtrację powietrza na poziomie aż 99,95%! Dzięki temu powietrze jest oczyszczane z większości mechanicznych zanieczyszczeń w tym PM 2,5. Za sprawą wykorzystywanych enzymów usuwa z powietrza pozostałe zanieczyszczenia co sprawia że powietrze z naszych klimatyzatorów jest wyjątkowo czyste.

Filtr 3w1 (Katechinowy + Silver Ion + witamina C) iAIR

Filtr katechinowy – filtr z dodatkiem katechiny z zielonej herbaty o właściwościach utleniających i sterylizujących neutralizuje pałeczki okrężnicy, gronkowca złocistego, roztocza i dym papierosowy.
Filtr z jonami srebra Silver Ion iAIR – Srebro znane jest z bardzo silnych właściwości bakteriobójczych. Jony srebra działają na pojedyncze komórki wyłapywanych mikroorganizmów. Materiał genetyczny komórki ulega utlenieniu dzięki katalitycznym właściwościom srebra. O skuteczności filtra z jonami srebra świadczy likwidacja nawet 99,9%
bakterii i grzybów.
Filtr z witaminą C – emituje witaminę C, która wchłaniana jest przez skórę osób znajdujących się w obrębie działania klimatyzatora. Witamina C przyczynia się do większej ochrony przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych, stymuluje produkcję kolagenu oraz obniża poziom stresu.

Filtr 3w1 (Fotokatalityczny + Aktywny węgiel + Cold Nano) iAIR

Filtr fotokatalityczny – podobnie jak filtr katechinowy należy do kategorii biofiltrów. Oddziaływanie światła na powierzchnię pokrytą tlenkiem tytanu powoduje powstanie cząstek nadtlenku wodoru oraz wolnych grup wodorotlenowych, które mają właściwości utleniające bakterie i wirusy.
Filtr z aktywnym węglem iAIR jest polecany do pomieszczeń narażonych na występowanie odorów (nieprzyjemnych zapachów pochodzenia biologicznego, dymu papierosowego czy też zapachów kuchennych). Pozwala usunąć około 90% zanieczyszczeń gazowych, jak: ozon, węglowodory, związki siarki i azotu. Filtr skutecznie wyłapuje cząstki kurzu oraz sierści zwierząt.
Filtr Cold Nano iAIR – za pomocą wielowarstwowej powłoki katalizatora oraz warstwy włókna usuwa z powietrza szkodliwe cząsteczki oraz nieprzyjemne zapachy. Filtr eliminuje szkodliwe, organiczne związki oraz lotne cząstki formaldehydu ze skutecznością 92,9% w ciągu 2,5 godziny.

Sterylizacja lampą UV

Promieniowanie UV ma właściwości antybakteryjne, dzięki czemu skutecznie rozkłada elementy organiczne oraz substancje toksyczne, takie jak benzen, amoniak itp. Promienie UV niszczą strukturę molekularną DNA lub RNA drobnoustrojów, eliminując w ten sposób wiele bakterii.

Super Jonizator iAIR

Jonizator generuje ujemnie jony, które otaczają, a następnie neutralizują z powietrza wirusy,
bakterie, roztocza oraz alergeny. W końcowym efekcie dochodzi do przekształcenia szkodliwych związków w cząsteczki H₂O. Zanieczyszczone powietrze zostaje oczyszczone praktycznie natychmiast po kontakcie z aktywnym jonizatorem. Wpływa to korzystnie na nasze samopoczucie i zdrowie – pobudza krążenie i zapobiega występowaniu przewlekłych infekcji górnych dróg oddechowych

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania bezpłatnej wyceny.

Imię
Numer telefonu
Email
Wiadomość
Dziękujemy za kontakt, Twoja wiadomość została wysłana! Skontaktujemy się najszybciej jak będzie to możliwe.
Coś poszło nie tak. Prosimy o sprawdzenie pól formularza i wysłanie wiadomości ponownie.