Instalacje fotowoltaiczne – nasze realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z galerią, która zawiera wykonane przez nas wcześniej prace planowe oraz montażowe związane z wykorzystaniem technologii korzystania z energii solarnej.

To właśnie tutaj możesz przekonać się jak w praktyce rozmieszczane są panele fotowoltaiczne oraz jak wykorzystujemy nachylenie dachów oraz innych wysokich punktów budynków do optymalnego pozyskania promieni słonecznych w najbardziej odpowiadające temu odcinki dnia.

Instalacje fotowoltaiczne – ekologiczny i ekonomiczny sposób na pozyskiwanie energii.
 
Systemy PV to, przede wszystkim, odpowiedni krok w stronę obniżenia swoich comiesięcznych rachunków za prąd oraz ratowania ekosystemu naszej planety. Jest to zasługa energii solarnej, która nie tylko jest źródłem energii niemożliwym do wyczerpania, ale również zastępuje popularne paliwa kopalniane, których spaliny wpływają pogłębienie efektu cieplarnianego niszczącego nasz ekosystem.
 
Jeśli chodzi o koszt instalacji fotowoltaicznej, jest on zależny od wielu czynników. Pierwszym z nich jest stan techniczny budynku i jego możliwości oraz cena instalowanych urządzeń. Kolejnym jest uczestniczenie w programach mających na celu dofinansowanie montażu systemów fotowoltaicznych, które różnią się w zależności od tego, czy owe systemy chcemy zainstalować w domu jednorodzinnym, w biurze czy do użytku w rolnictwie. Niezależnie jednak od tego, ile pieniędzy będziesz musiał zainwestować, wierzymy, iż obniżone comiesięczne rachunki sprawią, że systemy PV spłacą się z bardzo krótkim okresie.

Nasze przykładowe realizacje.

O nas

Kilka ciekawostek o naszej firmie.

Po udanym debiucie w 2011 roku firmy LanBud zajmującej się pracami budowlanymi, jak również instalacjami fotowoltaicznymi, na skutek ogromnego wzrostu zainteresowania elektrowniami słonecznymi projektowanymi i realizowanymi przez naszą firmę, została wydzielona odrębna firma zajmująca się kompleksowymi instalacjami fotowoltaicznymi. I tak do rodzinnej firmy Lanbud dołączyła firma Solar Pik.

Jako Solar Pik zajmujemy się realizacją odnawialnych źródeł energii w szczególności tych wykorzystujących promieniowanie słoneczne.

Każda nasza inwestycja fotowoltaiczna uwzględnia wykonanie:

🔶 audytu technicznego u klienta (weryfikacja warunków technicznych),
🔶 doboru wymaganej bądź możliwej do realizacji mocy instalacji fotowoltaicznej,
🔶 uzyskanie dofinansowania m.in. z programu Mój Prąd,
🔶 montaż i odbiór końcowy instalacji,
🔶 wszystkich formalności związanych ze zgłoszeniem instalacji do Zakładu Energetycznego,
🔶 opiekę poinstalacyjną naszych projektów; cieszy nas każda kWh 🙂

Projekty wykonywane są w oparciu o podzespoły najwyższej jakości posiadające atesty, certyfikaty oraz długoletnie gwarancje. Więcej w zakładce „Partnerzy”.

Nasz zespół tworzą wykwalifikowane osoby dla których wartością nadrzędną jest niezależność oraz poprawa efektywności energetycznej naszych klientów. To my jako ludzie kształtujemy otaczający nas świat, dlatego pozwól nam razem z Tobą zadbać o wspólne środowisko naturalne.
Ciągłe doskonalenie własnych umiejętności, wieloletnie doświadczenie naszych pracowników oraz współpraca z czołowymi producentami podzespołów pozwoliły nam osiągnąć najwyższy standard obsługi.

Zamów bezpłatny audyt i wycenę

Imię
Numer telefonu
Email
Wiadomość
Dziękujemy za kontakt, Twoja wiadomość została wysłana! Skontaktujemy się najszybciej jak będzie to możliwe.
Coś poszło nie tak. Prosimy o sprawdzenie pól formularza i wysłanie wiadomości ponownie.