Panele fotowoltaiczne dla domu, firm i rolników

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez naszą firmę usługami, które przeznaczone są zarówno dla posiadaczy domów jednorodzinnych, jak i dla firm oraz przedsiębiorców rolniczych.

Świadczymy kompleksową realizację – od zweryfikowania możliwości technicznych budynku, aż do montażu całej instalacji (uwzględniając przede wszystkim panele słoneczne i ich odpowiednie rozłożenie). Niezależnie więc od tego, czy pragniesz osiągnąć samodzielność energetyczną dla swojej rodziny lub swojego biura, gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz opiekę poinstalacyjną.

Panele fotowoltaiczne na dach domu jednorodzinnego.

Fotowoltaika dla domu a inne warianty

Proces planowy oraz montażowy instalacji PV różni się w zależności od tego, dla kogo usługa jest realizowana. Fotowoltaika dla firm podlega innym zasadom, niż fotowoltaika dla rolników. Różnice te są widoczne najmocniej na samym początku realizacji, gdy sprawdzamy dany budynek pod względem technicznym oraz planujemy rozłożenie paneli słonecznych oraz innych elementów systemu PV.

Fotowoltaika dla domu od Solarpik

Różnice istnieją również w świetle prawa. Dla domu jednorodzinnego dostępne są inne programy dofinansowujące (takie jak Mój Prąd), niż w przypadku propozycji dla rolników oraz firm. Dlatego warto jest zatrudnić specjalistów, którzy nie tylko zaproponują zagwarantują najlepszy możliwy plan instalacji urządzeń solarnych, ale również dostosują oferowane przez odpowiednie organy programy dofinansowujące do Twojej sytuacji. Zapraszamy więc do kontaktu, jeśli pragniesz korzystać z promieni słonecznych, płacąc tym samym niższe rachunku za prąd oraz przyczyniając się do poprawy sytuacji ekologicznej.

Co możemy dla Ciebie zrobić

Dla domu

Masz dom i chcesz obniżyć rachunki nawet o 90%? Zbuduj z nami swoją własną elektrownię, a my pomożemy Ci ze wszystkimi formalnościami i uzyskaniem dofinansowania. Zacznij oszczędzać już dziś!

Dla rolników

Czy wiesz, że rolnikom, którzy zakupili własną elektrownię przysługuje ulga wynosząca nawet 25%!? Dodatkowo rozliczając się na zasadach prosumenckich wykorzystujesz system opustów.

Dla firmy

Pokażemy Ci w jaki sposób możesz uzyskać oszczędność dla firmy, aby już po kilku latach produkować darmowy prąd! Wszystko to wykorzystując rozwiązania oparte na Odnawialnych Źródłach Energii.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania bezpłatnej wyceny.

Imię
Numer telefonu
Email
Wiadomość
Dziękujemy za kontakt, Twoja wiadomość została wysłana! Skontaktujemy się najszybciej jak będzie to możliwe.
Coś poszło nie tak. Prosimy o sprawdzenie pól formularza i wysłanie wiadomości ponownie.