Panele fotowoltaiczne dla domu

Twoja własna elektrownia słoneczna

Pozyskiwanie prądu ze słońca jest dziś bardziej dostępne i tańsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki własnej elektrowni słonecznej można obniżyć rachunki za prąd jedynie do opłat stałych, co oznacza redukcję kosztów ponoszonych dzisiaj nawet do 90%!

Profesjonalnie

Nasze działania rozpoczynamy od przeprowadzenia audytu technicznego w planowanym miejscu inwestycji, podczas którego dobierzemy najkorzystniejszą dla Ciebie instalację oraz opowiemy o funkcjonowaniu i zasadach działania elektrowni słonecznej, a także rozliczeniu z Zakładem Energetycznym.

Kompleksowo

Zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi przyłączeniem instalacji do sieci oraz jej zgłoszeniem do Zakładu Energetycznego. Przygotowujemy dokumentację do programu Mój Prąd za Ciebie! Pomagamy w uzyskaniu Ulgi Termomodernizacyjnej!

Wygodnie

Wyprodukowany przez instalację prąd jest na bieżąco zużywany w domu, z kolei nadwyżki energii są wysyłane do sieci i 80% z nich może zostać powtórnie odebrane (w przypadku instalacji powyżej 10kWp jest to 70%). Mechanizm ten nosi nazwę systemu „opustów”.

To co wyprodukujesz w dzień możesz zużyć w nocy.

 
Nie istotna jest taryfa którą posiadasz, gdyż walutą jest energia. Twój wirtualny magazyn ma ważność jednego roku, dlatego dobieramy instalację pod roczne zapotrzebowanie Twojego domu. Instalacja nie wymaga Twojej obsługi, a system rozliczeniowy gwarantuje Ci lepszą efektywność niż najlepszy akumulator!

Zamów bezpłatny audyt i wycenę

Imię
Numer telefonu
Email
Wiadomość
Dziękujemy za kontakt, Twoja wiadomość została wysłana! Skontaktujemy się najszybciej jak będzie to możliwe.
Coś poszło nie tak. Prosimy o sprawdzenie pól formularza i wysłanie wiadomości ponownie.